

| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Tray |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 13 MHz |
| Frequency Stability | 30 ppm |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
| Load Capacitance | 20 pF |
| Drive Level | 200 µW |
| Operating Mode | Fundamental |
Stock: 1292
Distributors
pcbx
Unit Price$0.07594
Ext.Price$0.07594
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.07594 | $0.07594 |
| 10 | $0.06809 | $0.68090 |
| 50 | $0.06106 | $3.05300 |
| 100 | $0.05442 | $5.44200 |
| 500 | $0.04850 | $24.25000 |
| 1000 | $0.04479 | $44.79000 |
| 3000 | $0.04136 | $124.08000 |
| 5000 | $0.03900 | $195.00000 |
